500 00 50
 
DETAYLI ARA
SİTE İÇİNDE ARA
Arama Yapılacak Modüller
 
Körfez´de 82 Cami Temizleniyor
Körfez Belediyesi, ilçe genelindeki 82 camide genel temizlik çalışması başlattı. Önce dezenfekte edilen camiler, ´mobil halı yıkama´ makinesi ile pırıl pırıl hale getiriliyor.
Taksicilere ´Dezenfekte´ Pompası
Taksi duraklarının içerisinde ve bahçesinde de dezenfeksiyon işlemleri uygulayan Körfez Belediyesi, taksicilerin bu işlemi kendilerinin de yapabilmesi adına gerekli ekipman takviyesinde bulundu.
Körfez Belediyesi 3 Ay Kira Almayacak
Körfez Belediyesi, yeni tip koronavirüs ile mücadele kapsamında mülkiyeti belediyeye ait iş yerlerinden üç ay boyunca; nisan mayıs ve haziranda kira almayacak.
Oyun Grupları Dezenfekte Ediliyor
Körfez´in genelinde yürütülen koronavirüsle mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor. Ekipler, çocukların oyun alanı olan parklarda da oyun gruplarını titizlikle dezenfekte ediyor.
Park ve Bahçelere ´Bahar´ Bakımı
Körfez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen çalışmalar ile ilçe genelindeki park, oyun alanları ve yol refüjleri ilkbahar mevsimine hazırlanıyor.
Körfez Belediyesi Yaşlıların Hizmetinde
Koronovirüsle mücadele kapsamında sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş üstü vatandaşların imdadına Körfez Belediyesi ekipleri yetişiyor. Sokağa çıkamayan vatandaşların her türlü ihtiyacı için seferber olan ekipler, 7/24 hizmet veriyor.
Cadde ve Sokaklar Sabunlu Suyla Yıkanıyor
Körfez´de korona virüsüne karşı başlatılan dezenfekte çalışmaları kapsamında cadde ve kaldırımlar, deterjanlı suyla yıkanarak temizlendi.
6 Bin Çöp Konteynırı Dezenfekte Edildi
Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, koronovirüsle mücadele kapsamında ilçe genelindeki çöp konteynırlarını dezenfekte ediyor. Ekipler son 1 ayda 6 bin çöp konteynırını dezenfekte etti.
Atıklar Gelecek İçin Toplanıyor
Körfez Belediyesi tarafından Türkiye´de ilkler arasında yer alan Atık Getirme Merkezi, bugüne kadar çevreye zarar verebilecek tonlarca nitelikli atığın geri dönüştürülmesini sağladı.
Dezenfekte Ekipleri Yoğun Şekilde Çalışıyor
Körfez Belediyesi´nin koronavirüse karşı kurulan dezenfekte ekibi, yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Başkan Söğüt´ten ´Korona´ Mesaisi
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, gece saatlerinde ilçe genelindeki cadde ve sokakları yıkayan ekiplerle birlikteydi. Başkan Söğüt, "Vatandaşlarımız tedbirli davransın. Hep birlikte sürdürebilirsek başarıyı sağlayabiliriz" dedi.
Zabıtadan Yaşlılara Tam Destek
Körfez Belediyesi, koronavirüs salgınının önlenmesi amacıyla 65 yaş üstü yalnız yaşayan, kronik hastalıkları olan vatandaşların gıda, market ve eczane ihtiyaçlarını karşılayarak, vatandaşların evlerine teslim ediyor.
Başkan Söğüt´ten Miraç Kandili Mesajı
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Söğüt, "Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalıyız" dedi.
"#EVDEKALKÖRFEZ"
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, "Salgın hastalık açısından risk grubunda bulunan yaşlılarımız korunmak için lütfen evlerinde kalsın. Biz belediye olarak şehrin her noktasında dezenfekte çalışmalarını sürdürüyoruz" dedi.
Dezenfekte Çalışmaları Aralıksız Sürüyor
Körfez Belediyesi, koronavirüs ile mücadelede kapsamında ilçe genelindeki dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak bankalar ve PTT şubelerinde de ilaçlama çalışması gerçekleştirdi.
Çalışanlar İçin ´Ortam Ölçümü´ Yapıldı
Körfez Belediyesi tarafından Teknik Hizmetler Şantiyesi´nde çalışanların günlük hayatlarının büyük bir zamanını geçirdiği alanlarda aydınlatma, ses ve diğer rahatsız edici etkenler yönünden ayrı ayrı ´ortam ölçümü´ gerçekleştirildi.
Muhtarlıklara Dezenfektan Koyuldu
Muhtarlıklarda dezenfekte çalışması gerçekleştiren Körfez Belediyesi ekipleri, vatandaşların da kullanımı için muhtarlık binalarına dezenfektan koydu, bilgilendirme afişleri yapıştırdı.
Körfez´de Caddeler Yıkanıyor
Körfez Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler cadde ve kaldırımlar ile kapalı pazar alanlarını köpüklü ve tazyikli suyla yıkayarak dezenfekte ediyor.
Körfez´de Çanakkale Şehitleri Unutulmadı
Çanakkale Zaferi´nin 105. Yıldönümü dolayısıyla düzenlenen program Körfez Şehitliği´ndeki tören alanında gerçekleştirildi. Şehitlerimiz için dualar edildi, mezarlarına karanfil bırakıldı.
Halk Otobüsleri Ve Taksiler Dezenfekte Edildi
Körfez Belediyesi kent genelinde hijyen çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Son olarak ilçe genelinde yolcu taşıyan halk otobüsleri ve ticari taksiler de ekipler tarafından dezenfekte edildi.
Görüntülenen Kayıt: 1-20 / Toplam Kayıt: 400
Sayfa: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 ·
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41