500 00 50
 
HABERLER
14 Mart´ta En Güzel Hediye; Yeni Hastane
Orjinal Resim

14 Mart’ta En Güzel Hediye; Yeni Hastane

14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Körfez Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden Başkan İsmail Baran’a teşekkür eden Başhekim Ahmet Sarıışık, “Kocaeli’nin en şanslı idarecisi benim. Hiç bir idareciye 14 Mart’ta bir hastane hediye edilmemiştir. Başkanım bize bunu hediye etti” dedi.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem SKM Başkanı Şaban Aydın, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özbek ve teşkilat üyeleriyle birlikte 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Körfez Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti, çalışanlara karanfil dağıttı. Başkan Baran ve beraberindekiler ilk olarak Hastane Başhekimi Ahmet Sarıışık’ı makamında ziyaretti. Sarıışık, ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti aktardı.

En Büyük Hediye Oldu

Kendisini Kocaeli’nin en şanslı idarecisi olarak gördüğünü belirten Başhekim Sarıışık, “Gazetelerde yapılacak yeni hastanemizin görsellerini gördüm. Hiç bir idareciye 14 Mart’ta bir hastane hediye edilmemiştir. Tıp Bayramı’nın en büyük hediyesi bize bu oldu. Sağolsun Başkanımız İsmail Baran bize bunu hediye etti. Çalışanlarımız çok mutlu. Heyecan içinde 2018’in sonunda tamamlanması planlanan yeni hastaneye taşınma hayali içindeyiz” ifadelerini kullandı

Körfez’e Yakışan Hastane

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Osman Badem de bir gün gecikmeli olarak ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek, “Başhekimimizin bahsettiği hastaneyle ilgili ben de belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Körfez’e ve Körfezlilere yakışan modern bir hastanemiz olacak” dedi. Başkan İsmail Baran da Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Beni Türk hekimlerine emanet edin’ sözünü hatırlatarak, tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladığını belirtti.

75 Yataklı Olacak

Başkan İsmail Baran, “Türkiye’de sağlık alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Aynı gelişmelerin ilçemizde olması  da önemli. Devlet Hastanemize 75 yataklı yeni bir hastane yapılması için daha önce elimizi taşın altına koyduk. Tamamlayarak tıp camiamıza tahsis edeceğiz. Şimdiden hastanemiz Körfez’imize hayırlı olsun” dedi. Başkan Baran ve beraberindekiler daha sonra sağlık çalışanlarına karanfil takdim etti, geçmiş olsun ziyaretlerinde bulundu.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
203 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
İLETİŞİM
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
TELEFON
0 262 528 2302
E-POSTA
bilgi@korfez.bel.tr
Yazılım K7  l  Site Yönetimi Körfez Belediyesi Bilgi İşlem