500 00 50
 
HABERLER
15 Temmuz´un Hesabını 16 Nisan´da Soracağız
Orjinal Resim

15 Temmuz'un Hesabını 16 Nisan'da Soracağız

Referandum çalışmaları kapsamında hafta boyunca derneklere konuk olan ve vatandaşlarla bir araya gelen Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun, 15 Temmuz'un hesabını sorma günü olduğunu vurguladı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 16 Nisan'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Sistemi Halk Oylaması için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Hafta boyunca çalışmalarını aralıksız devam eden Başkan İsmail Baran, Trabzonlular Derneği ve Kafkas Kültür Derneği’ne konuk oldu, ev ziyaretleri yaparak vatandaşlarla bir araya geldi. AK Parti Kocaeli Milletvekili Sami Çakır da İlçe Başkanı Osman Badem ile birlikte Kafkas Kültür Derneği ziyaretine katıldı ve vatandaşların merak ettiği soruları cevapladı.

Hepsi Tarihe Karışacak

Ziyaretlerde ‘birlik’ vurgusu yapan Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, "Vatandaşlarımızın 16 Nisan'da 'tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet' için evet diyeceğine inanıyorum" dedi. Yeni Sistem ile bürokrasinin daha hızlı çalışacağını, demokrasinin daha çok güçleneceğini ve millet iradesinin yönetime hakim olacağını söyleyen Başkan İsmail Baran, "Yeni sistemle birlikte ekonomik krizler tarihe karışacak, belirsizlikler ortadan kalkacak, ekonomi daha sağlam bir zeminde büyüyecek” ifadelerini kullandı.

Hesap Sorma Günü

16 Nisan’ın 15 Temmuz'un hesabını sorma günü olduğunu vurgulayan Başkan İsmail Baran, " Mesele sen ben meselesi değil, memleket meselesidir. Türkiye'nin geleceğini garanti altına almamız gerekiyor. Ben, Vatandaşlarımızın 16 Nisan'da 'tek millet, tek bayrak, tek vatan ve tek devlet' için evet diyeceğine inanıyorum. Türkiye'nin istikrarını ve geleceğini 'evet' oylarıyla daha güçlü bir şekilde inşa edeceğiz" açıklamasında bulundu. 

 

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
166 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
İLETİŞİM
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
TELEFON
0 262 528 2302
E-POSTA
bilgi@korfez.bel.tr
Yazılım K7  l  Site Yönetimi Körfez Belediyesi Bilgi İşlem