500 00 50
 
HABERLER
Başkan İsmail Baran Görevini Yerine Getirdi
Orjinal Resim

Başkan İsmail Baran Görevini Yerine Getirdi

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, oy kullanma işlemi sonrası yaptığı açıklamada ‘demokrasi’ vurgusunda bulundu; “16 Nisan, ülke demokrasisi için tarihi bir gün” ifadelerini kullandı.

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, eşi Bilge Baran ile birlikte Körfez Fatih Ortaokulu’na gelerek 1106 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oy kullanma işlemi öncesinde okuldaki diğer sandıkları gezen Başkan İsmail Baran, görevlilere kolaylıklar diledi. Vatandaşlarla sohbet ettikten sonra seçimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Başkan İsmail Baran, 16 Nisan için ‘ülke demokrasisi adına tarihi bir gün’ ifadesini kullandı.

16 Nisan Milat Olacak

Başkan İsmail Baran, “Sandık büyük bir nimet, demokrasinin de olmazsa olmazıdır. Bu halk oylamasının Türkiye’mize ve bütün insanlığın yararına olmasını, sonuçlarının da bereketli olmasını Allah’tan temenni ediyorum. 16 Nisan, Türkiye için bir milat olacak. Ve bu milatın; demokrasinin kökleşmesine, vesayetin artık tamamen sona ermesine vesile olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Okulları Dolaştı

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran oy kullanma işlemi sonrasında ilçedeki okulları gezdi. İlçenin bir ucundaki Hereke’den diğer ucundaki Esentepe Mahallesi’ne kadar okul okul dolaşan ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Baran, sandık görevlilerine de kolaylıklar diledi.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
329 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
İLETİŞİM
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
TELEFON
0 262 528 2302
E-POSTA
bilgi@korfez.bel.tr
Yazılım K7  l  Site Yönetimi Körfez Belediyesi Bilgi İşlem