500 00 50
 
HABERLER
BAŞKAN BARAN´DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Orjinal Resim

BAŞKAN BARAN’DAN 8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kadınların, toplumun ve huzurun temel taşı olduğuna dikkat çeken Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran yayımladığı mesajında; “Sevgiyi, fedakârlığı, üretkenliği, şefkati temsil eden kadınlarımız, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun mimarıdır” dedi.

KADIN HER ALANDA OLMALI

Kadınlarımız, milletimizi geleceğe taşıyan evlatlarımızı yetiştirdikleri gibi, siyaset, ekonomi, iş hayatı ve pek çok alanda çok önemli görevler üstlenmektedirler. Kadınlarımıza yönelik ayrımcı, dışlayıcı ve şiddet içeren uygulamalar sona erdirilebildiğinde ve tüm kız çocuklarımız eğitimin her seviyesinden yararlanabildiğinde, geleceğe daha güvenle bakabileceğimiz muhakkaktır.

VARLIKLARI ONURLANDIRIYOR

Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen, öğreten, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız sunabilen, ailenin ve toplumun mimarı annelerimizin, şehit ve gazilerimizin eş ve annelerinin, dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum” ifadelerine yer verdi.    

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
111 Kez Görüntülendi
 
İLETİŞİM
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
TELEFON
0 262 528 2302
E-POSTA
bilgi@korfez.bel.tr
Yazılım K7  l  Site Yönetimi Körfez Belediyesi Bilgi İşlem