500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Panayır Coşkusu
Orjinal Resim

Körfez’de Panayır Coşkusu

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de bu yıl ikincisi düzenlenen Alışveriş Panayırı, hem Ağadere Caddesi’nde hem de Mimar Sinan Mahallesi’nde kuruldu. Esnafın da vatandaşın da yüzü güldü.

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfez’de ikincisi düzenlenen ‘Bayram Panayırı’, iki noktada aynı anda açıldı. Ramazan Bayramı öncesinde ilki düzenlenen panayır büyük ilgi görmüş, ikincisinin düzenlenmesi için esnaflar talepte bulunmuştu. Talepler doğrultusunda Kurban Bayramı öncesinde panayır hem Ağadere Caddesi’nde hem de Mimar Sinan Mahallesi’nde kuruldu.

İKİ FARKLI NOKTADA AÇILDI

Bayrama kadar açık kalacak olan ve yüzde 70’e varan indirimlerin yer aldığı panayırlardan ilki Ağadere Caddesi’nde açıldı. Açılışa; Körfez Belediye Başkan Vekili İbrahim Çırpan, Başkan yardımcıları Faruk Denli, Osman Yurt ve Levent Yılmaz, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Körfez Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk, AK Parti İlçe Başkanı Ramazan Tuna, belediye meclis üyeleri, STK temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

ÖZTÜRK, “KÖRFEZ KAZANACAK”

Ağadere Caddesi’ndeki açılışta ilk olarak konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yahya Öztürk, “Esnafımızın talebi ile ikincisini düzenlediğimiz indirim günleri, hayırlı olsun” dedi. Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk de panayırın Körfez’deki ekonomik canlanmayı arttırdığını belirterek, “Vatandaşımız Körfez’den alışveriş yaptı, Körfezli esnafımız kazandı. Asıl önemli olan da buydu” dedi.

ÇIRPAN “ESNAFIMIZ ÇOK MEMNUN”

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Çırpan da konuşmasında panayırın önemine değinerek, “Ticaret Odamız ve Esnaf Odamız ile bir araya geldik, ikincisi düzenlenen panayır için startı verdik. Esnafımızın talebi, vatandaşımızın da ilgisi vardı. Panayır, ilçemize hayırlı olsun” dedi. Daha sonra protokol üyeleri Mimar Sinan Mahallesi Petkim Park evleri önünde kurulan panayır alanına geçti.

ESNAF TEŞEKKÜR ETTİ

Buradaki panayırın açılışına Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can da katıldı. Protokol konuşmaları sonrasında söz alan Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, panayırı düzenleyen kurumlara teşekkür ederek, ilçe için önemli olduğuna vurgu yaptı. Mehteran takımının gösterisi sonrasında kurdeleler kesildi, protokol üyeleri de esnafı gezdi, vatandaşlarla sohbet etti. Hem esnaf hem de vatandaşlar etkinlik için teşekkür etti.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ

8-10 Ağustos tarihleri arasında hem Ağadere Caddesi’nde hem de Mimar Sinan Mahallesi Petkim Park evleri önündeki alanda gerçekleştirilecek olan panayırda, çeşitli etkinlikler de yer alacak. Ağadere Caddesi panayır boyunca trafiğe kapatılırken, vatandaşlar ücretsiz park alanlarından yararlanacak. Ayrıca panayır alanında çeşitli etkinlikler düzenlenecek ve sürpriz hediyeler olacak.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
253 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
KONUK DEFTERİ
BAĞLANTI REHBERİ
GERİ DÖNÜŞÜM
SORU CEVAP
WEB MAIL
NÖBETÇİ ECZANELER
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41