500 00 50
 
HABERLER
Körfez´de Dört Koldan Temizlik
Orjinal Resim

Körfez’de Dört Koldan Temizlik

Körfez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentteki meydan, yol, cadde, sokak ve kaldırımları büyük bir titizlikle temizlerken, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekiplerce budama, ot biçme işlemleri devam ediyor.

Körfez genelinde çalışma yürüten temizlik ekipleri, her gün belirli saatlerde kentin mıntıka temizliğini gerçekleştirirken, mekanik süpürme ve yıkama araçları ile ana arterlerdeki yollar, yaya alanları, üst ve alt geçitler büyük bir titizlikle temizliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipleri ise, ağaç budama, ot biçme ve temizleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

DAHA TEMİZ BİR KÖRFEZ İÇİN

Daha temiz ve yaşanılabilir bir Körfez için mesai kavramı gözetmeksizin hizmet ettiklerini ifade eden yetkililer, “Temizlik ekiplerimiz, vatandaşlarımızın sıcak yaz günlerinde cadde ve sokaklarda gönül rahatlığı ve sağlıklı gezebilmesi için her türlü önlemi alıyorlar. İlçenin cadde, sokak ve kaldırımlarına kadar geniş bir alanda temizliğe büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın da çevreye karşı duyarlı olmalarını ve kirletmemelerini istiyoruz” ifadelerine yer verdiler.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
28 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
İLETİŞİM
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
TELEFON
02625282302
E-POSTA
bilgi@korfez.bel.tr
Yazılım K7  l  Site Yönetimi Körfez Belediyesi Bilgi İşlem