500 00 50
 
HABERLER
Sağlıklı Yaşam İçin Hayat Boyu Yürüyüş
Orjinal Resim

Sağlıklı Yaşam İçin Hayat Boyu Yürüyüş

Sağlıklı bir Körfez için her hafta Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt öncülüğünde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Yürüyüşlerinin bu hafta ki durağı Tütünçiftlik sahili oldu.

SAĞLIKLI YAŞAM YÜRÜYÜŞLERİ SÜRÜYOR

Körfezlilerin; yeterli, dengeli beslenme ve düzenli fiziksel aktivite alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla başlatılan sağlıklı yaşam yürüyüşleri her hafta cumartesi günü Körfez’in farklı noktalarında gerçekleştiriliyor. Körfezliler bir yandan spor yaparken, bir yandan da kentin güzelliklerini tanıma fırsatını yakalıyor.

SPOR GERÇEKTEN ÇOK ÖNEMLİ

Meclis Üyeleri ve Belediye çalışanlarının yanı sıra Körfezlilerinde katıldığı sağlıklı yaşam yürüyüşüne ısınma hareketlerinin ardından start veriliyor. Yürüyüş esnasında Başkan Söğüt ile beraber sohbet ederek spor yapan vatandaşlar Başkan Söğüt’e yürüyüşlerden duydukları memnuniyetleri dile getirme imkânı buluyorlar. Bununla birlikte Başkan Söğüt, vatandaşlara sporun ve sağlıklı yaşamın öneminden bahsederek, “Sürekli gençlerimize ve vatandaşlarımıza spor yapmayı öneriyoruz. Sağlıklı beslenme ve spor gerçekten çok önemli. İstiyoruz ki her vatandaşımız düzenli olarak spor yapsın ve sağlıklı kalsın” ifadelerine yer verdi.

SPORUN BAŞKENTİ KÖRFEZ

Sporun Başkenti olan Körfez, tesis ve yatırımlarıyla 7’den 70’e kentin spor yapması ve sportif aktivitelere katılımları sağlamak amacıyla tüm imkânlarını seferber ediyor. İlçenin farklı noktalarında hizmete sunulan parklar ve yeni yaşam alanları ise Körfez’in ciğeri görevini görüyor. Burada vatandaşlar hem sporlarını yapma, hem de aileleriyle birlikte vakitlerini geçirme imkânlarını yakalıyor.

Arşiv  l 
Yazdır  l 
74 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
NÖBETÇİ ECZANELER
HAVA DURUMU
SİTE İÇİ ARAMA
BAĞLANTI REHBERİ
KONUK DEFTERİ
SORU CEVAP
GERİ DÖNÜŞÜM
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41