500 00 50
 
HABERLER
Körfez´e El Dezenfektanları
Orjinal Resim

Körfez’e El Dezenfektanları

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Körfez Belediyesi tarafından tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında Körfez’in çeşitli noktalarına el dezenfektanları koyuldu. Vatandaşlar da uygulamadan dolayı oldukça memnun.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve Körfez Belediyesi tarafından tarafından koronavirüsle mücadele kapsamında Körfez’in çeşitli noktalarına el dezenfektanları koyuldu. Ortak yürütülen çalışma ile dezenfektan ilk olarak; Tütünçiftlik Merkez, Mimar Sİnan Mahallesi Camii önü, Yarımca ATM bölgesi, Hereke Karakol karşısı, Körfez Devlet Hastanesi ve Körfez Kent Petrol Karşısı ATM bölgesine yerleştirildi.

VATANDAŞLARIMIZ EVDE KALSIN

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Körfez Belediyesi olarak koronavirüsle mücadele kapsamında 7/24 hizmet anlayışıyla Körfez’in dört bir noktasında dezenfektan çalışmalarını yürüttüklerini belirterek, “Vatandaşlarımız evde kalsın, biz dışarıda gerekli çalışmaları yapıyoruz.

BAŞKAN BÜYÜKAKIN’A TEŞEKKÜR

Dışarı çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımızın da kullanımı için de yoğun kullanım alanı olan belirli noktalara Kocaeli Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte el dezenfektanları monte ettik. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’a hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
94 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41