500 00 50
 
HABERLER
Gönüllü Eller 50 Bin Maske Üretti
Orjinal Resim

Gönüllü Eller 50 Bin Maske Üretti

Körfez Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan ve tamamı gönüllülük esasıyla çalışan 50 kişilik ekip, bugüne kadar 50 bin maske üretimi gerçekleştirdi. Başkan Şener Söğüt de üretimin yapıldığı yeri ziyaret etti, bilgi aldı.

Körfez Kent Konseyi bünyesinde oluşturulan ve tamamı gönüllülük esasıyla çalışan 50 kişilik ekip, bugüne kadar 50 bin maske üretimi gerçekleştirdi. Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt de üretimin yapıldığı alanı ziyaret etti. Salgının başladığı ilk günden itibaren gönüllü olarak vatandaşların maske ürettiği alanda, ilk olarak Körfez Devlet Hastanesi için başlatılan üretim tüm kamu kurumları için gerçekleştirilmeye başlandı.

GÖNÜLLÜ OLARAK ÇALIŞIYORLAR

Bugüne kadar 50 bin maskenin üretildiği ve 10 binin sağlıkçılara, 40 binin de Körfezlilere dağıtıldığı üretim yerini inceleyen Başkan Şener Söğüt, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Başkan Söğüt, Halkımızın sağlığını korumak için canla başla çalışan Sağlık çalışanlarımız ve vatandaşlarımız için gönüllü olarak maske üretimi gerçekleştiren Körfez Kent Konseyimizi ziyaret ederek çalışmaları yerinde görmek istedik.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE

Kamu kurum ve kuruluşlarımızdan Sivil Toplum Kuruluşlarına kadar bu mücadelede herkesin birlik ve beraberlik içerisinde, koordineli bir şekilde sahada olduğunu görebiliyoruz. Bundan dolayı da tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt daha sonra yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı.

 

 

 

 

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
77 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41