500 00 50
 
HABERLER
Körfez Asfalt Ekipleri İlimtepe´de
Orjinal Resim

Körfez Asfalt Ekipleri İlimtepe’de

Körfez Belediyesi tarafından başlatılan asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Ekipler İlimtepe bölgesinde mesire alanı yolunu ve İlimtepe Kültür Merkezi çevresinde asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Körfez Belediyesi tarafından başlatılan asfalt çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.  Fen İşleri Müdürlüğü tarafından planlanan program dâhilinde şehir genelinde asfalt çalışmalarını sürdüren ekipler son olarak İlimtepe bölgesindeydi. Mesire alanına inen yolda çalışma yürüten ekipleri, 300 metrelik yolda asfalt yenileme çalışması gerçekleştirdi.

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Özellikle yaz aylarında vatandaşların büyük ilgi gösterdiği yolda yapılan çalışma ile ulaşım daha konforlu hale getirildi. Ekipler daha sonra tamamlanan ve esnafların taşınmaya başladığı İlimtepe Kültür Merkezi’nin çevresinde de asfalt çalışması gerçekleştirdi. Eksik görülen noktalar ekipler tarafından asfaltlandı.

300 METRELİK YOL ASFALTLANDI

Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Program dâhilinde asfalt çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Ekiplerimiz İlimtepe bölgesinde kötü durumda olan mesire alanına inen yolda yenileme çalışması gerçekleştirdik. Toplam 300 metrelik alandaki yolu yeniledik” dedi.

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
163 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
GERİ DÖNÜŞÜM
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
SORU CEVAP
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli
WEB WHATSAPP HATTI
0532 066 41 41