500 00 50
 
HABERLER
Başkan Söğüt´ten Ağadere´de İnceleme
Orjinal Resim

Başkan Söğüt’ten Ağadere’de İnceleme
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, altyapı çalışmasının başladığı Ağadere Caddesi’nde incelemelerde bulundu, esnafla sohbet etti.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, altyapı çalışmasının başladığı Ağadere Caddesi’nde incelemelerde bulundu. İSU tarafından yürütülen çalışma kapsamında; ilk etapta içme suyu çalışması yapılacak ve hemen ardından kanalizasyon ve yağmur suyu hattı yenilenecek. 3,550 metrelik hattın yenileneceği çalışma kapsamında, 250 abonenin de bağlantısı yapılacak.

MUTLAKA YENİLENMESİ GEREKLİYDİ
Başkan Şener Söğüt de pazar günü çalışmaların başladığı Ağadere Caddesi’nde incelemeler bulundu. İlk olarak İSU ve çalışma yürüten firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Şener Söğüt, firma yetkililerine özellikle güvenlik konusunda ayrı bir dikkatli olmalarını isteyerek, “Burası kentin en önemli caddelerinden biri konumunda. Her şeyden önce güvenlik bizler için çok önemli” dedi.

ESNAFI DİNLEDİ
Esnafla da sohbet eden Başkan Söğüt, onlardan gelen talepleri de dinledi. Yaklaşık 5,5 kilometrelik hattın yenileneceğini belirten Başkan Şener Söğüt, “Çalışma öncesinde esnafımızla bir araya gelip onları bilgilendirmiştik. Yıllardır yenilenmemiş bir altyapımız vardı caddede. Bu çalışmanın yapılması gerekli. Biter bitmez de üst yapısı yenilenecek” ifadelerini

 

Arşiv  l 
Yazdır  l 
58 Kez Görüntülendi
l Fotoğraflar
 
HIZLI MENÜ
BİR PROJEM VAR
SİTE İÇİ ARAMA
HAVA DURUMU
SANTRAL SES KAYDI AYDINLATMA METNİ
BAĞLANTI REHBERİ
WEB MAIL
AYDINLATMA METNİ
VEFAT EDENLER
NÖBETÇİ ECZANELER
GİZLİLİK POLİTİKASI
ÇAĞRI MERKEZİ
0262 500 00 50
ADRES
Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi N0: 369 Körfez/Kocaeli