Haber

Körfez Belediyesi Gençlik Korosu Büyüledi

Orjinal Resim

Körfez Belediyesi Gençlik Korosu Büyüledi
Körfez Belediyesi Gençlik Korosu, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde ‘Yaza Merhaba Konseri’ düzenledi. 40 öğrencinin oluşturduğu koro, performansı ile büyük alkış topladı.

Körfez Belediyesi Gençlik Korosu, ‘Yaza Merhaba Konseri’nde performansları ile büyüklerine taş çıkarttı. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan ve Osman Yurt, Kent Konseyi Başkanı Nazmi Akın, belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

18 ESER SESLENDİRDİLER
Farklı okullardan 40 öğrencinin yer aldığı, Selçuk Eker ve Murat Kiremitçi’nin şefliğini üstlendiği koro, hem koro olarak hem de solo performansları ile izleyenlerden tam not aldı. Toplam 18 eserin seslendirildiği konserde; Yerine Sevemem, Martılar, Telli Turnam, Koca Yaşlı Şişko Dünya, Yağmurlar ve Gül Döktüm Yollarına gibi eserler seslendirildi.

SALONU ADETA YIKTINIZ
Program sonrasında kısa bir konuşma yapan ve gençleri tebrik eden Başkan Şener Söğüt, “Bu akşam bu salonu adeta yıktınız. Tebrik ediyorum sizleri. Enerjiniz, coşkunuz bizlere de geçti. Bu akşam bizleri fazlasıyla mutlu ettiniz. Bir hafta önce çocuklarımız, bugün de gençlerimiz coşturdu. Salondaki tüm alkışlar sizlerin” ifadelerini kullandı. Başkan Söğüt gençlerle hatıra fotoğrafı çektirirken, şeflere de çiçek takdim etti.

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler