Haber

Başkan Söğüt, "Her Adımı Birlikte Atıyoruz"

Orjinal Resim

Başkan Söğüt, “Her Adımı Birlikte Atıyoruz”
Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Daire Başkanı Serkan Ihlamur ve mahalle sakinleri ile birlikte Yarımca Kent Meydanı çalışmalarını yerinde inceledi.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Yapı Kontrol Daire Başkanı Serkan Ihlamur ile birlikte Yarımca Kent Meydanı çalışmalarını yerinde inceledi. İlk olarak cami cemaati ve vatandaşlarla selamlaşan Başkan Şener Söğüt, içerisinde sağlık ocağı, muhtarlık binası, kütüphane ve kafeteryanında bulunduğu inşaatı inceledi.

BÖLGE NEFES ALACAK
Vatandaşların da önerilerini dinleyen Başkan Söğüt,” Bu proje Yarımca’mıza ayrı bir güzellik katacak. Camimizin etrafını güzelleştireceğiz. Yan tarafta atıl durumdaki alanla da birleştiğinde vatandaşlarımızın nefes alabileceği bir meydan olacak. Camimiz tek minareydi, ek bir minare ile onu da iki minareli hale getiriyoruz.

GÜZEL BİR PROJE OLACAK
Üst tarafla entegre şekilde alt tarafta bulunan parkımızı da yeniliyoruz. Ben buradan Büyükşehir Belediye Başkanımız Tahir Büyükakın’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten bizlere büyük destek verdi. Bizler de attığımız her adımda vatandaşlarımızla bir araya geldik, birlikte karar verdik” ifadelerini kullandı.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler