Haber

Başkan Söğüt Sözünü Tuttu, Çocuklarla Buluştu

Orjinal Resim

Başkan Söğüt Sözünü Tuttu, Çocuklarla Buluştu

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, ‘sizle maç yapmak istiyoruz’ diyen çocuklara verdiği sözüm unutmadı; eşofmanlarını giydi, voleybol oynadı ve penaltı atışı yaptı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, önceki gün akşam programlarını iptal etti ve çocuklara verdiği sözü tuttu. Yaz aylarında Körfez Kent Emlak Konut 1. Etap konutlarında gerçekleştirilen çocuk şenliğinde ‘sizle maç yapmak istiyoruz’ diyen çocuklara söz veren Başkan Söğüt, önceki akşam sözünü tuttu.

AİLELERDEN TEŞEKKÜR
Akşam programlarını iptal eden ve eşofmanlarını giyen Başkan Söğüt, çocuklarla bir araya geldi. Gençlerin de katıldığı buluşmada site yöneticileri de Başkan Söğüt’e kendilerini mutlu ettiklerini belirtirken, veliler de çocukların mutlu olduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER VARDI
Başkan Söğüt çocuklar ve gençlerle gerçekleştirdiği sohbet sonrasında site içerisindeki sahaya girdi. Önce gençlerle kıran kırana geçen bir voleybol maçı oynayan Başkan Söğüt, daha sonra da halı saha içerisinde penaltı atışı yaptı. Başkan Söğüt’e geldiği için çocuklar teşekkür etti.

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler