Haber

Başkan Söğüt, Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Orjinal Resim

Başkan Söğüt, Belediye Personeliyle Bayramlaştı

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan Bayramı öncesi son mesai gününde personelleriyle bayramlaştı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Ramazan Bayramı öncesi son mesai günü personelleriyle bayramlaştı. İlk olarak Teknik Hizmetler Alanı’nda saha personeli ile bir araya gelen Başkan Şener Söğüt, daha sonra belediye hizmet binasında da personelle bayramlaştı. Başkan Söğüt’e Başkan Yardımcıları ve müdürler de eşlik etti.

BÜYÜK BİR AİLEYİZ
Personele çikolata ikramında bulunan Başkan Şener Söğüt, “Öncelikle Kadir Gecenizi ve akabinde kavuşacağımız Ramazan Bayramını yürekten kutluyorum. Sizlerin sağlık, sıhhat, huzur içerisinde sevdiklerinizle, sevenlerinizle hep beraber güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

BAŞARIDAKİ EN BÜYÜK PAY SİZLERİN
5 yıl boyunca Körfez’e güzel hizmetler yaptıklarını belirten Başkan Söğüt, “Buradaki hizmet ve eserlerdeki en büyük pay sizlerin. Hepinize teşekkür ediyorum. Bugün yeniden halkımız bizi Başkan olarak seçtiyse en büyük pay sizlerin. Sizlerle birlikte hizmet ve eser ürettik. Aynı aşk ve özveriyle Körfez için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Başkan Söğüt personele bayram çikolatası takdim etti.

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler