Haber

Körfez´de Bilgi Evlerinden Yılsonu Gösterisi

Orjinal Resim

Körfez’de Bilgi Evlerinden Yılsonu Gösterisi

Körfez Belediyesi Bilgi Evleri'nde eğitim alan öğrencilerin düzenlediği yılsonu sahne performansları gösterisi büyük bir ilgiyle karşılandı.

Körfez Belediyesi bünyesinde bulunan Bilgi Evleri’ nde eğitim gören çocuklar, yılsonu gösterisi ile öğrendiklerini sahnelediler. Tütünçiftlik Kültür Merkezi’ nde gerçekleşen programa çok sayıda öğrenci ve veli katıldı. Körfez’de çocukların ve gençlerin  eğitimine, kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla kurulan Cahit Zarifoğlu Bilgi Evi ve Şehit Eren Bülbül Bilgi Evi öğrencilerinin yılsonu müsameresi duygu dolu anlara ev sahipliği yaptı.

BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
İçerisinde 11 branşı barındıran ve ilköğretim öğrencilerine yönelik hizmet veren Körfez Bilgi Evleri’nde, yıl boyunca toplamda 120 öğrenci eğitim gördü. Her branşın kendi kategorisinde sergilediği oyunlar ve gösteriler, izleyenler tarafın çok beğenildi. İçinde müzikli gösteriler, İngilizce gösterisi, Hababam Sınıfı oyunu, 16 Türk Devleti’ nin tanıtımı gibi geçmişten günümüze gelen değerlerde göz önünde bulundurularak hazırlanan program da duygu dolu anlar yaşandı.

FİLİSTİN’İ UNUTMADILAR
Öğrencilerin aylardır süregelen Filistin zumlunu de konu aldığı oyun ise ayakta alkışlandı. Yıl boyunca Bilgi Evleri’ nde eğitim gören öğrencilere katılım belgesi ve santranç takımı hediye edildi. Ayrıca yıl içinde akıl-zeka oyunları kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğrencilere madalya takdim edildi.

 

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler