Haber

Körfez´de karne heyecanı

Orjinal Resim

Körfez'de 2023-2024 eğitim öğretim dönemi tamamlandı, öğrenciler karnelerine kavuştu Başkan Şener Söğüt de General Edip Bayoğlu İlkokulu’ndaki törende çocukların heyecanına ortak oldu

Körfez’de 2023-2024 eğitim öğretim dönemi tamamlandı, öğrenciler karnelerine kavuştu. Karne dağıtım töreni ise Körfez protokolünün katılımıyla General Edip Bayoğlu İlkokulu’nda gerçekleştirildi.  Törene; Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sergülen Kurt, kamu kurum müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

BAŞKAN SÖĞÜT, “TATİLİ HAK ETTİNİZ”

Öğrencilerin gösterileri ile başlayan programda konuşan Başkan Şener Söğüt, “Sizlerin mutluluğunu, sevincini gözlerinden okuyabiliyorum.  Bir eğitim döneminin daha sonuna geldik. Çok çalıştınız, tatili de hak ettiniz. Güzelce dinlenin, bol bol kitap okuyun. Sizler bizim için önemlisiniz” dedi.

ÖĞRETMENLERE ÖZEL TEŞEKKÜR

Başkan Şener Söğüt’ün konuşmasının ardından protokol üyeleri okul içerisindeki sınıfları gezdi, öğrencilere karnelerini verdi. Başkan Söğüt, öğretmenlere de teşekkür ederek; “Emekleriniz çok büyük” dedi ve plaket takdim etti.  

 

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler