Haber

Söğüt, "Derneklerimiz Birliğimizin Simgesi"

Orjinal Resim

Söğüt, “Derneklerimiz Birliğimizin Simgesi”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt Hereke Ordulular ve Kocaeli Posoflular Derneği’nin pikniklerine konuk oldu. Vatandaşlarla sohbet eden Söğüt, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaptı.

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt Hereke Ordulular ve Kocaeli Posoflular Derneği’nin pikniklerine konuk oldu. İlk olarak Kocaeli Posoflular Derneği tarafından İlimtepe Mesire Alanı’nda düzenlenen Seyran Şenliği’ne konuk olan Başkan Söğüt, vatandaşlarla birlikte halay da çekti. Bölge kültür ve gelenekleri yaşatmak amacıyla düzenlenen şenliğe katılım yoğundu.

EN ÖNEMLİ DEĞERLER
Başkan Söğüt daha sonra da Hereke’de Hereke Ordulular Derneği tarafından düzenlenen pikniğe katıldı. Başkan Söğüt’e dernek başkanı Orhan Tezlik tarafından Orduspor forması hediye edilirken, katılımından dolayı da memnuniyet duydukları ifade edildi. Derneklerin bu tür buluşmalarının önemli olduğunu belirten Başkan Söğüt, birlik ve beraberliğin, kültürleri var eden en önemli değer olduğunu söyledi.

DEĞERLERİMİZİ UNUTMAYALIM
Başkan Söğüt, “Sizler, kültürlerimize sahip çıktığınız müddetçe nesillerimize geçmişe dair izler bırakmaya devam edeceğiz. Örf ve adetlerim bizim temelimizi oluşturur. Geçmişten geleceğe bizi var eden değerlerimizi unutmamalıyız” dedi.

 

FOTOĞRAFLAR

Diğer Haberler

Faaliyet Haberleri

Kültür Sanat Haberleri

Başkan

Güncel Haberler

Kültür Sanat

Ziyaretlerimiz

Basında Biz

Etkinlikler